Magdalena i Arkadiusz… plenerowo ;-)

Pobudka 8 rano… sniadanie, kawa, po raz ostatni sprawdzanie sprzętu… . Po raz ostatni sprawdzanie pogody….słońce, burze, deszcz… zapowiada sie cudownie :> schodzimy na dół. W telegraficznym skrócie tak zaczął sie nasz dzień. Jedziemy na Zamek do Mosznej, po drodze wypatrując magicznych pól maków.

Jesteśmy… zaczyna padać. Rewelacyjnie zaczyna sie plener;) po drodze gubimy gdzieś blende. Dobrze, że chociaz czujna Kasia wcześnie sie zorientowala, że czegoś brakuje 🙂 Blenda grzecznie leżała i  czekała na nas pod drzewem… zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia…. 7h pleneru 1000 zdjęc. Dało i nam i Młodym w kość 🙂 co z tego wyszło? zobaczcie sami 🙂


3 komentarze

 1. Kryczus
  20 czerwca 2009 at 16:29 — Odpowiedz

  Zdjęcia świetne. Tylko mam jedno „ale” do strony głównej. Dlaczego odnośnik do działu o autorze jest podpisany „autorka” ;] ?

 2. Rafał
  20 czerwca 2009 at 21:03 — Odpowiedz

  Tam jest napisane AutorSko a nie autorka 😛 😉

 3. Łukasz Barański
  9 stycznia 2010 at 09:23 — Odpowiedz

  Piękne fotografie. Podziwiam Cię Rafał – 7 godzinny plener!

Dodaj komentarz


Działam na terenie Śląska: Katowic, Częstochowa, Bełchatów. Zapraszamy do kontaktu. Fotografia slubna. Fotograf ślubny i weselny. Fotograf na wesele. Fotografia ślubna Katowice, zdjecia ślubne i weselne. fotograf ślubny i weselny śląsk Zdjecia slubne katowice. Fotograf slubny katowice. Zdjecia slubne katowice. Belchatow. Czestochowa. Fotograf slask. Krakow.