O mnie

fotograf slubny slaskCześć, mam na imię Rafał, jestem fotografem ślubnym.
Fotografia ślubna jest pasją, która pozwala mi spojrzeć na świat z innej perspektywy, pokazać inaczej to, co dla innych niezauważalne i banalne.
Jako fotograf ślubny pragnę sprawić, by Wasze wspomnienia wzbogacone o moje „obrazy” przywróciły znów te szczególne chwile….
Fotografią ślubną i portretową zajmuję się od kilku lat. Jednakże każdy następny dzień to nauka czegoś nowego i otwieranie kolejnych drzwi świata fotografii – tak, by w pełni spełniały one Wasze oczekiwania.
Największym wyzwaniem dla mnie jako fotografa ślubnego są ludzie i ich emocje. Uchwycić prawdziwy, szczery uśmiech, łzę wzruszenia spływającą po policzku – to jest dla mnie najważniejsze. Sprawić by dzięki tym chwilom zatrzymanym na fotografiach wzmocnić te niezapomniane wrażenia. Fotografuję głównie w obrębie Śląska: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Gliwice, ale również na terenie innych miast Polski. Fotografia ślubna w plenerze Katowice, fotograf slubny Slask. Profesjonalna fotografia ślubna Sosnowiec.
Zapraszam do kontaktu.

Rafał Podstawny


Działam na terenie Śląska: Katowic, Częstochowa, Bełchatów. Zapraszamy do kontaktu. Fotografia slubna. Fotograf ślubny i weselny. Fotograf na wesele. Fotografia ślubna Katowice, zdjecia ślubne i weselne. fotograf ślubny i weselny śląsk Zdjecia slubne katowice. Fotograf slubny katowice. Zdjecia slubne katowice. Belchatow. Czestochowa. Fotograf slask. Krakow.